Únor 2018

Únor bílý pole sílí.

Měsíc únor nám jako nejkratší měsíc v roce přinesl jen několik akcí.

Pyžamový den

Dne 6. února pořádal školní žákovský parlament akci Pyžamový den v naší škole. Zájemci všech tříd strávili celý den ve škole v pyžamu a mohli si tak připadat jako doma, když právě vyskočili z postele.

Exkurze do Sluňákova

12. února se 4. a 5. třída se účastnily programu Ptáčci zpěváčci ve Sluňákově. Program probíhal nejen uvnitř budovy, ale i venku v okolí Sluňákova. Žáci se učili poznávat ptáky žijící u nás podle vzhledu i podle zpěvu.  Dozvěděli se také informace, jak správně přikrmovat ptáky v zimě.

Muzeum Anthropos

26. února se žáci 4. a 6. třídy vypravili do Brněnského zemského muzea a navštívili pavilon Anthropos. Zde si prohlédli stálou expozici o pravěku s výkladem a zúčastnili se také interaktivního vzdělávacího programu Na návštěvě u Neandrtálců, kde si měli možnost vyzkoušet i výrobu pazourku.

Vytvořeno: 4. 4. 2018
Poslední aktualizace: 4. 4. 2018 12:38