Sluníčka, téma: Lísteček mi na dlaň spad

PH 4.-8.11.2019
Tento týden jsme se s dětmi naučili básničku: Lísteček mi na dlaň spad a zazpívali jsme si píseň: Šel zahradník. Ve výtvarné činnosti si děti namalovaly hrábě vodovými barvami, obtiskovaly listí a vybarvily si veverky temperovými barvami. Také jsme se věnovali literární výchově, ve které si děti vyslechly pohádku a poté jsme ji společně převyprávěli. Dále jsme se věnovali rozvoji předmatematických představ, kdy děti porovnávaly lístečky větší, menší,.. dále také třídění podle barev. K rozvoji jemné motoriky byly využity vršky, ze kterých děti skládaly lístky. Dalším úkolem bylo seskládat ve skupinkách obrázek- rozvoj představivosti. V pohybových činnostech si zahrály hru "na sadaře" a "na houby".

Vytvořeno: 10. 11. 2019
Poslední aktualizace: 10. 11. 2019 11:58