Září u včelek

Jak jsme se měli v září?

Ve třídě včeliček se děti adaptovaly na novou třídu velice rychle. Letos zde máme poměrně malé děti, proto je třeba při výběru aktivit na tuto skutečnost přihlížet.Děti se v září seznámily s novými kamarády i s pravidly naší třídy. Učily se zařazovat do svého slovníku slova slušného a ohleduplného chování.Děti mají velice rády cvičení i pohybovéhry. Vyzkoušely si spoustu zajímavých činností a zazpívaly písničky, kde děti hrály na dětské hudební nástroje. Rytmizovali jsme básně, provedli gymnastiku mluvidel a procvičili si plosku nohy.Děti třídily stavebnice podle barev, učily se vyznat se ve svých pocitech, vypracovaly různé pracovnílisty, pracovaly s nůžkami a lepidlem.Pracovali jsme také s didaktickými pomůckami a učili se správně držet pastelku.

Vytvořeno: 14. 10. 2020
Poslední aktualizace: 14. 10. 2020 17:13